Криза на свързаността: защо никога не сме били по-свързани – и толкова самотни

2026-02-26T02:10:02+03:00

Живеем в епоха на постоянна връзка. Можем да пишем, да гледаме, да чуваме, да реагираме за секунди. И въпреки това все повече хора описват едно и също усещане: „Имам хора около себе си, но се чувствам сам.“

Криза на свързаността: защо никога не сме били по-свързани – и толкова самотни 2026-02-26T02:10:02+03:00

Промени своя живот с книгата "ПРОЦЪФТЯВАНЕ"

X